تولیدی جوراب گریزلی

تولیدی جوراب گریزلی فعالیت خود را در سال 1389 در فاز یک اندیشه، شهر شهریار واقع در غرب استان تهران آغاز کرد. در طی این سال‌ها با عبور از چالش‌های متعدد، روز‌به‌روز به تولیدات خود همراه با حفظ کیفیت افزود.

واحد تولید:

در واحد تولید، نخ و کشش با دستگاه‌های کامپیوتری و مدرن جوراب‌بافی به جوراب تبدیل می‌شوند. در این تولیدی سه مدل جوراب مردانه بافته می‌شود. جوراب ساق‌بلند، جوراب نیم‌ساق و جوراب مچی مدل‌هایی هستند که در این واحد تولیدی بافته می‌شوند.

تولیدی جوراب گریزلی همواره سعی می‌کند تا با تولید جوراب‌هایی با کیفیت و اعلاء از نخ و کشش‌های مرغوب و درجه یک بازار، هموراه تولیدات خود را در سطح بالایی نگه دارد. همچنین این تولیدی، تولید جوراب‌های زنانه مرغوب را در برنامه تولیدی خود دارد که با توجه به مهیا شدن شرایط تولید آنها را هم، شروع خواهد کرد.

کارگاه جوراب بافی گریزلی

واحد اتو و بسته‌بندی جوراب گریزلی:

جوراب‌های بافته شده بعد از پنجه‌گیری شدن، برای اتو و بسته‌بندی به این واحد ارسال می‌شود.

 

در این واحد جوراب‌ها را ابتدا اتو و بعد به آنها مارک زده می‌شود. در مرحله آخر هم با توجه به سفارش مشتری در نایلون و یا جعبه قرار داده می‌شود.

کارگاه جوراب بافی گریزلی

واحد فروش تولیدی گریزلی:

کلیه فعالیت‌های مربوط به بازاریابی، تبلیغات و سایت را واحد فروش بر عهده دارد. همچنین این واحد آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما مشتریان گرامی می‌باشد

مزایای تولیدات جوراب گریزلی:

  • داشتن نیروهای متخصص و توانمند
  • استفاده از مواد درجه یک
  • داشتن ماشین‌آلات مدرن و به‌روز
  • مشتری‎مداری

رسالت:

هدف گروه تولیدی جوراب گریزلی تولید و ارائه محصولاتی با کیفیت و مطایق با استاندارهای روز دنیا با استفاده از مواد درجه یک و ماشین‌آلات جوراب‌بافی به‌روز و مدرن، با کمک نیروهای متخصص و توانمند خود در پی رعایت اصول مشتری مداری بوده که استقبال عموم مردم و رضایت‌مندی آنان، نشان‌دهنده موفقیت در این سیاست بوده است.