ست کردن جوراب با شلوار و کفش

ست کردن جوراب با شلوار و کفش

جوراب به عنوان یکی از البسه‌های کوچک کمد لباس، می‌توان گفت نقش مهمی در استایل افراد دارد.
همیشه نکات کوچکی در دنیای مد و لباس وجود دارند که به استایل و خوش پوشی افراد کمک می‌کند.
چیزی که بسیاری از افراد کم‌ترین توجهی به آن نی‌کنند انتخاب جوراب مناسب است. به طور مثال می‌گویند جوراب‌ها که در کفش است و دیده نمی‌شود. اما سخت در اشتباهند.

لینک کانال خرید جوراب عمده

تصور کنید شخصی جورابی به پا کند که با کفش و شلوارش همخوتنی نداشته باشد، قطعا در ظاهر فرد بد جلوه می‌کند.

ما در اینجا نکاتی را به شما می‌گوییم که رعایت آنها می‌تواند به خوش‌تیپی شما کمک کند.

نکته اول:

جوراب ساق‌بلند بپوشید. اگر در تمام عمرتان جوراب ساق‌بلند نپوشیده‌اید، وقت آن رسیده که یک جفت جوراب با کیفیت ساق‌بلند تهیه کنید. در این صورت جوراب‌ها پوشش خوبی برای مچ و ساق پایتان ایجاد می‌کند و ظاهری مرتب‌تر دارد.

لینک پخش جوراب

نکته دوم:

از لباس‌های رسمی‌تان جوراب‌های سفید را  دور کنید. بهتر است این جوراب را فقط در صورتی بپوشید که به باشگاه می‌روید یا قصد دارید در بیرون از خانه ورزش و تفریح کنید.

لینک تولیدی جوراب

نکته سوم:

بهتر است به جای اینکه جوراب را با کفش‌تان ست کنید با شلوارتان ست کنید.

این نکته هرچند ساده به نظر می‌رسد ولی رعایت کردن آن مهم است. برای هر رنگ شلواری جورابی با رنگ متناسب با آن انتخاب کنید. در بسیاری از موارد رنگ جوراب دقیقا با رنگ شلوار مطابقت ندارد. در اینصورت دقت داشته باشید که با شلوارهای ساده تک رنگ جوراب هایی به رنگ مکمل یا حتی طرح‌دار (راه راه یا شطرنجی) مناسب‌تر است.

لینک کانال تلگرام تولیدی جوراب

بهترین انتخاب برای جوراب با شلوار تک رنگ، جورابی با دو رنگ می‌باشد. مزیت این انتخاب به متنوع بودن استایلی است که می‌توانید داشته باشید زیرا رنگ شلوارتان به هر رنگی می‌تواند باشد که متناسب با دو رنگ جوراب باشد.

به عنوان مثال در مورد لباس رسمی برای محیط کار اداری بهتر است از یک جفت جوراب راه راه آبی سرمه‌ای استفاده کنید. چون با هر شلوار از طیف رنگ آبی متناسب است. یا اگر قصد دارید کمی متفاوت باشید و محیط کارتان هم نیازی به متعارف بودن ندارد جوراب‌هایی به رنگ‌هایی کاملا متضاد هم می‌تواند انتخاب‌هایی جسورانه باشد.

لینک سایت چی بپوشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *