پخش جوراب

پخش جوراب گریزلی

پخش جوراب

پخش جوراب یکی از قسمت‌های مهم و کلیدی تولیدی‌های جوراب می‌باشد.

تولیدی‌های جوراب می‌بایست برای قسمت پخش خود برنامه‌ای داشته باشند تا زمان کمتری برای فروش محصولات خود صرف کنند. چه بسا تولیدی‌هایی که برای فروش خود برنامه‌ای ندارند و وقتی که محصولاتشان تولید می‌شود برای فروش آنها به مشکل بر‌می‌خورند.

آنها یا مجبورند مدت زمان زیادی صرف فروش محصولاتشان کنند که همین امر باعث می‌شود نقدینگی پایین بیاید. یا مجبورند محصولاتشان را با سود کم و با حتی در مواردی یر‌به‌یر(سر‌یه‌سر) به فروش برسانند، که در بلند مدت موجب ورشکستگی می‌شود.

یکی از برنامه‌هایی که تولیدی‌های جوراب می‌توانند برای پخش جوراب داشته باشند همکاری با افرادیست که در این حوزه فعالیت می‌کنند. در این روش تولیدی‌های جوراب باید با در نظر گرفتن بخشی از سود برای آنها، فروش کالا را به آنها بسپارند و یک همکاری سودآور و برد برد صورت می‌گیرد.

در همین راستا تولیدی جوراب گریزلی با داشتن ۸ سال تجربه در تولید جوراب‌هایی با کیفیت و اعلا آماده همکاری با افراد فعال و با انگیزه در این حوزه می‌باشد.

جوراب‌های این تولیدی از بهترین نخ و کشش‌های موجود در بازار و با استغاده از دستگاه‌های مدرن جوراب بافی(کامپیوتری) و توسط پرسنل مجرب این مجموعه بافته می‌شوند که توانسته است بیش از ۹۵% رضایت مشتریان را کسب کند.

مدل‌های جوراب‌ها:

جوراب‌ها مردانه و در سه مدل و در بیش از ۵۰ یرح بافته می‌شوند:

مزایا پخش جوراب گریزلی:

  • کسب درآمد ماهانه ۴ میلیون تومان بعد از برنامه‌ریزی ۵ماهه
  • گرقتن پخش انحصاری محصولات در استان 

در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید از راه‌های زیر با ما تماس بگیرید:

 

09125711430 ارتباط با ما در تلگرام

2 دیدگاه برای “پخش جوراب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *