در مصاحبه شغلی چی بپوشم؟

در مصاحبه شغلی چی بپوشم؟

همانطور که می‌دانید در مصاحبه‌های شغلی برخور اول و ظاهر افراد بسیار مهم است، و در خیلی از موارد همین نکات می‌تواند تاثیر زیادی برا استخدام شما داشته باشد. چه می‌خواهید قبول کنید و چه می‌خواهید قبول نکنید ظاهر انسان به جهت گیری ذهن طرف مقابل تاثیر می‌گذارد.

در این مقاله ما می‌خواهیم پوشش مناسب برای مصاحبه شغلی را بررسی کنیم.

لینک کانال خرید جوراب عمده

پوشش رسمی یا غیررسمی

جدا از اینکه در چه شرکتی می‌خواهید استخدام شوید بهتر است برای جلسه استخدام از پوشش رسمی استفاده کنید. یعنی از کت یا پیراهن با آستین بلند با شلوار پارچه‌ای و کفش. همچنین استفاده از رنگ‌های خنثی و تیره جلوی جهت گیری منفی ذهن مصاحبه کننده را می‌گیرد. همچنین یک جور احترام به طرف مقابل است.

در مصاحبه شغلی چی بپوشم -؟

در صورتی که در شرکت مربوطه استفاده از کراوات عادی و عرف است بهتر است شما هم از کراوات استفاده کنید. حتما از لباس‌های تمیز و اتو شده خود استفاده کنید.

کفش و جوراب

پوشیدن کفش به جای کتونی برای این جور جلسات بسیار مناسب است. حتما کفش‌هایتان تمیز و واکس زده باشد. کفش‌های تمیز و واکس زده نشان دهنده این است که شما به جزئیات اهمیت می‍دهید و انسان پاکیزه‌ی هستید. همچنین پوشیدن جوراب‌های ساق‌بلند به جای مچی و کالج  نیز بسیار مناسب است. لینک تولیدی جوراب در تهران

مو و آراستگی ظاهری خود راذ فراموش نکنید. اولین چیزهایی که باعث شکل گرفتن شخصیت شما در ذهن مصاحبه کننده می‌شود ظاهر شما است. ظاهر شما هم شامل موی سر و صورت و پوشش شما است.

لینک خرید عمده جوراب از تولیدی

رعایت این نکات باعث می‍شود که در شرایط برابر با سایر افراد برای استخدام شما گزینه مناسب‌تری باشید.

دیجی استایل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *